ZAGĘSZCZARKA DRO-MASZ DRB80-102 LG200F

Cena wynajmu:

100zł /doba

Zadzwoń lub napisz!

Opis produktu:

Zagęszczarka do gruntu firmy DRO-MASZ, model DRB80 o wadze 102 kg, z szeroką płytą i silnikiem Loncin G200F, który wyposażony jest w czujnik poziomu oleju.
Zagęszczarka Dro-Masz DRB80-102 to idealna maszyna do zagęszczania nawierzchni brukowa, kostki chodnikowej, gleb mieszanych, piasków, żwiru, gruzu. Jest to jednokierunkowa zagęszczarka spalinowa do ręcznego prowadzenia.
Maszyna wyposażona jest w mocny wibrator z przodu, co oznacza, że zagęszczarka mocno ubija trzonem, różni się kulturą pracy od zagęszczarek z wibratorem na środku gdzie bicie jest bardziej równomierne. Tę zagęszczarkę z powodzeniem można używać profesjonalnie do prac związanych z zagęszczaniem podłoża.
Bardzo szeroka płyta o wymiarach 60 cm na 50 cm znacznie przyspieszy pracę związane z ubijaniem gruntu bądź kostki brukowej. Pomimo tak szerokiej płyty zagęszczarka sprawdza się bardzo dobrze przy wykonywaniu skrętów o małym promieniu. Płyta jest wykonana ze stali z samoczyszczącego materiału, który jest odporny na ścieranie. Jego grubość to 12 mm.
Ten model wyposażony jest w silnik Loncin G200F, który jest chińskim i tańszym odpowiednikiem silnika Honda GX160.
W zestawie do ubijarki gruntu Dro-Masz DRB80-102 do zestawu dokładamy matę przezroczystą, która jest sporo droższa od maty czarnej oraz wózek transportowy, który znacznie ułatwi przemieszczanie maszyny . Zagęszczarka ma wzmocnioną ramę silnika, która posiada uchwyt do podnoszenia.
Od projektu po produkcję kładziemy nacisk na jakość użytych materiałów, dbamy o to, aby zagęszczarki Dro-masz nie tylko wyróżniały się marketingiem. Dla nas najważniejsza są parametry, jakość, trwałość, a zdobyte latami doświadczenie pozwoliło nam stworzyć najlepszą zagęszczarkę na rynku.
Kupując w naszym sklepie otrzymujesz pakiet „pierwsze uruchomienie” bezpłatnie. Otrzymasz zagęszczarkę z zalanym olejem w wibratorze i silniku, ustawione będą właściwie obroty minimalne i maksymalne. Dzięki temu masz gwarancje, że kupujesz sprawną i działającą maszynę gotową do pracy.
W zależności od dostaw w poszczególnych modelach maszyn kolor może nieznacznie różnić się od tych na zdjęciu.
Uwaga! Zagęszczarka z silnikiem LONCIN G200F jest już z normami EURO 5 w kolorze czarnym wcześniej była w kolorze czerwonym – normy EURO 2).
Opis
Typ zagęszczarki Zagęszczarka jednokierunkowa
Tryb pracy ręcznie prowadzona
Rodzaj zagęszczarki płytowa / ubijak
Paliwo benzyna
Rozruch ręczny
Moc max. moc: 6.5 kM, moc nominalna: 3.8 kW
Marka silnika Loncin
Pojemność silnika 196 cm³
Pojemność zbiornika paliwa 3.7 L
Długość płyty (w mm) 600
Szerokość płyty (w mm) 500
Poszerzana płyta Nie
Posuw do przodu 25 m/min
Ilość drgań na minutę 4200
Głębokość zagęszczania (w cm) 30
Siła odśrodkowa (w kN) 18
Wydajność 518 m²/h
Waga 102 kg
Gwarancja (w miesiącach) 12
Rodzaj płyty stalowa
<img class="x16dsc37" role="presentation" src="data:;base64, ” width=”18″ height=”18″ />
Wszystkie reakcje:

Człowiek Maska