Szlifierka Makita GA9040R

Cena wynajmu:

60zł doba

Zadzwoń lub napisz!

Opis produktu:

Opis produktu

Szlifierka kątowa

Szlifierka kątowa działa dzięki prostej, a zarazem niezawodnej konstrukcji. Specjalny mechanizm wprawia tarczę w ruch obrotowy. Dzięki temu elektronarzędzie doskonale radzi sobie z cięciem elementów metalowych, drewnianych, ceramicznych, a nawet kamieni czy tworzyw sztucznych. Odpowiedni dobór tarczy sprawi, że szlifierka sprawdzi się przy wielu pracach remontowych, warsztatowych i blacharskich. Uniwersalne zastosowanie to jeden z kluczowych atutów.

Zasilanie sieciowe

Szlifierka, która wymaga połączenia sieciowego, sprawdzi się znakomicie w wielu garażach, przydomowych warsztatach oraz zakładach przemysłowych. To wygodne rozwiązanie, gdyż nie musimy ładować akumulatora. Należy jednak dokładnie przeanalizować specyfikację techniczną i wybrać model z kablem o odpowiedniej długości. Dzięki temu elektronarzędzie na pewno znajdzie szerokie zastosowanie w danym pomieszczeniu.

Łagodny rozruch

Szlifierka wyposażona w łagodny rozruch po uruchomieniu rozpędza się powoli. Dzięki temu napięcie jest zmniejszone. Oszczędzamy więc przekładnię, wirnik, stojan czy łożyska. Niekwestionowanym atutem jest tu bardzo wysoka wygoda oraz bezpieczeństwo pracy. Konstrukcja zapobiega efektom szarpania, które mogły spowodować wyrwanie maszyny z rąk. Nic więc dziwnego, że takie szlifierki znalazły szerokie zastosowanie w zakładach pracy.

Szlifierka kątowa 230mm GA9040R

 

Opis:

* Z funkcją „anti-restart”
* Łagodny rozruch
* Duży wspornik gumowy na obudowie – zabezpiecza materiał obrabiany przed zadrapaniami
* Rękojeść tylna tłumiąca wibracje
* Przestawna głowica – możliwość ustawienia głowicy w 4 położeniach co 90°
* Antywibracyjna rękojeść boczna
* Uchwyt przestawny lewo/prawo 90°
* Sprzęgło cierne

Dane techniczne:

Pobór mocy 2.600W
Prędkość obr. na biegu jałowym 6.600 min-1
Średnica ściernicy 230 mm
Gwint wrzeciona M14 × 2
Ciężar 6,7 kg

Dostarczone wyposażenie:

Osłona 154672-4*
Antywibracyjny uchwyt boczny
Kołnierz mocujący *
Nakrętka kołnierza *
Klucz do nakrętek czołowych