SZLAMOWA POMPA SPALINOWA 2″

Cena wynajmu:

60zł / doba

Zadzwoń lub napisz!

Opis produktu:

Pompa szlamowa to wydajna jednostka służąca do przepompowywania różnego rodzaju zanieczyszczeń. Pompa może być wykorzystywana do przepompowywania i wypompowywania brudnej oraz czystej wody z wszelkiego rodzaju zbiorników, sadzawek, oczek wodnych itp. Znajduje również zastosowanie podczas prac remontowo – budowlanych do usuwania wody z wszelkiego rodzaju wykopów i zagłębień w ziemi. Zaletą pomp spalinowych jest możliwość ich stosowania wszędzie tam gdzie nie ma dostępu do sieci energetycznej a występuje konieczność pompowania wody.
W budowie tego typu pomp zastosowano wirnik i korpus o zwiększonej gęstości, co zapobiega szybkiemu zużywaniu się tych części. Łatwo to stwierdzić po masie urządzenia. Również konstrukcja reperaturki jest zupełnie inna niż w przypadku motopomp do wody czystej. Dzięki temu zapiaszczona woda nie powoduje uszkodzenia urządzenia.
Wyposażona została w czterosuwowy silnik spalinowy o mocy 7 KM, który jest w stanie uzyskać wydajność pompowania wody na poziomie 30 m3/h. Wydajna metalowa pompa uzyskuje maksymalną głębokość ssania do 7 metrów a długość odcinka podającego wodę może wynosić do 26 metrów.
W zestawie znajdują się metalowe, nakręcane króćce do podłączenia węży o średnicy 2″ oraz smok i niezbędne opaski zaciskowe. Całość zamontowana została na metalowej podstawie z łatwym dostępem do elementów sterowania urządzeniem.
W zestawie znajduje się :
Pompa spalinowa
Końcówki do montażu węży
Opaski do węży
Uszczelki do złączek
Smok węża
Klucz do świecy
Instrukcja w języku polskim