STOPA WIBRACYJNA DRB80K L168F-2H

Cena wynajmu:

100zł doba

Zadzwoń lub napisz!

Opis produktu:

Stopa wibracyjna Dro-Masz DRB80K z silnikiem Loncin 168F jest idealna do zagęszczania piasku, żwiru, kruszyw mineralnych, gruntów gliniastych. Model 2H przeznaczony jest do prac na górze, w miejscach szerszych gdzie jest więcej miejsca do manewrowania niż w przypadku modelu 3H. Spowodowane jest to tym, że w stopie wibracyjnej DRB80K-2H silnik jest większy i obudowa maszyny jest szersza. Stopa wibracyjna Dro-Masz DRB80K-2H sprawdzi się idealnie przy zagęszczaniu wykopów i trudno dostępnych dla zwykłych zagęszczarek miejsca.

Maszyna posiada dodatkową rolkę oraz uchwyt co pozwala łatwo ją załadować i przemieszczać.

Od projektu po produkcję kładziemy nacisk na jakość użytych materiałów, dbamy o to, aby zagęszczarki Dro-masz nie tylko wyróżniały się marketingiem. Dla nas najważniejsza są parametry, jakość, trwałość, a zdobyte latami doświadczenie pozwoliło nam stworzyć najlepszą zagęszczarkę na rynku.

Kupując w naszym sklepie otrzymujesz pakiet „pierwsze uruchomienie” bezpłatnie. Otrzymasz zagęszczarkę z zalanym olejem w wibratorze i silniku, ustawione będą właściwie obroty minimalne i maksymalne. Dzięki temu masz gwarancje, że kupujesz sprawną i działającą maszynę gotową do pracy.

W zależności od dostaw w poszczególnych modelach maszyn kolor może nieznacznie różnić się od tych na zdjęciu.

Opis

Tryb pracy ręcznie prowadzona
Rodzaj zagęszczarki skoczek / wibracyjna
Rozruch ręczny
Moc max. moc. 6.5 KM, moc nominalna 5 kM
Pojemność silnika 196 cm³
Pojemność zbiornika paliwa 2.8 l
Długość płyty (w mm) 345 mm
Szerokość płyty (w mm) 285 mm
ilość uderzeń na minutę 450-650
Wysokość skoku 65 mm
Głębokość zagęszczania (w cm) 60 cm
Siła odśrodkowa (w kN) 10 kN
Poziom hałasu 108 dB
Waga 76 kg