PROFESJONALNY ODKURZACZ PIORĄCY PUZZI 10/1

Cena wynajmu:

50 zł / doba

Zadzwoń lub napisz!

Opis produktu:

Odkurzacz piorący Karcher Puzzi 10/1
Karcher Puzzi 10/1 czyści powierzchnie wodoodporne w taki sposób, aby po zakończonym praniu szybko wysychały. Ilość wody resztkowej na tapicerce czy wykładzinie jest niewielka i szybko odparowuje. Odkurzacz Karcher Puzzi 10/1 1.100-130.0 to także możliwość dokładnego czyszczenia i mycia wnęk czy powierzchni twardych. Doposażony w dodatkowe dysze do twardych mebli tapicerowanych czy dyszę do oczyszczania zagłębień (na przykład w fotelach samochodowych) podnosi efektywność urządzenia i komfort pracy.
Karcher Puzzi 10/1 – wygodny i efektywny
Karcher Puzzi 10 1 ma kompaktowe rozmiary, jednak oczyszczenie powierzchni od 20 do 20 m2 w godzinę nie stanowi dla niego problemu. Konstrukcja odkurzacza została zaprojektowana w taki sposób, aby przewody, rury, dysze i inne akcesoria dało się schować w samym korpusie urządzenia!
Potrzebujesz wyprać dywan? A może chcesz sam wyczyścić samochód? Masz firmę sprzątającą lub komis samochodowy? To urządzenie jest właśnie dla Ciebie!
Dywan, wykładzina, fotele samochodowe, meble tapicerowane to dla niego nie problem! Urządzenie dogłębnie czyści materiał usuwając przy tym nieprzyjemny zapach i przywraca świeży wygląd. W zależności od tego jak bardzo zabrudzona jest powierzchnia możemy pracować w jednym lub dwóch przejściach roboczych. Po praniu pozostawia niewielką wilgoć, dzięki czemu można ją użytkować po krótkim czasie.
Nowe akcesoria zapewniają lepszy komfort i wygodę pracy! Łatwo wyjmowalny zbiornik + przeźroczysta pokrywa dają możliwość kontrolowania poziomu wody.
46.jpg
Wygodny uchwyt
Do przechowywania przewodu elektrycznego i ssawki47.jpg
Wyjmowany zbiornik
Łatwy do przenoszenia, opróżniania i czyszczenia48.jpg
Wielofunkcyjność
Możliwość doposażenia urządzenia w ssawkę szczelinową
WYPOSAŻENIE
Wąż ssący do ekstrakcji 2,5 m
Ssawka do tapicerki
Dysza podłogowa do dywanów/ wykładzin
Rura do dyszy podłogowej
Uchwyt do trzymania dyszy podłogowej
RM 760- 2 tabletki
Rękojeść
Hak na przewód elektryczny
Uchwyt na ssawkę
Wyjmowany zbiornik
Filtr zanieczyszczeń
Uchwyt transportowy
Koła transportowe
Deklaracja zgodności CE